Latvijas EMS kompānija

Latvijas EMS kompānija
SMD BALTIC nosoda Krievijas agresiju pret Ukrainu, un sakarā ar to mēs nepieņemam pasūtījumus no Krievijas un Baltkrievijas reģioniem.
Kvalitatīva pieeja
Visos ražošanas posmos
Uzņēmumu SMD Baltic ir dibinājusi pieredzējušu elektronikas ražošanas speciālistu komanda. Mūsu rīcībā ir sava augsto tehnoloģiju ražotne ar kopējo platību 3500 m2. Ražošanas procesu kontrolē apmācīti un sertificēti IPC-A-610 speciālisti. Mūsu ražošanas process tiek nodrošināts ar trīs montāžas līnijām ar SPI un AOI mašīnām (kušana notiek konvekcijas krāsnīs, slāpekļa vidē) divām selektīvās lodēšanas iekārtām, X-Ray, iespiedshēmu mazgāšanas iekārtas, lakošanas līnijas, klimatiskajām kamerām, testēšanas stendiem, noliktavas komponentu skaitītāja X-Ray, MRP sistēmas un kabeļu montāžas iekārtām. Strādājam telekomunikāciju un datu pārraides, industriālās automātikas, automobiļu elektronikas, medicīnas, inovatīvo viedierīču un transporta pārvaldīšanas rūpniecības nozarēs. 85% mūsu saražotās produkcijas tiek eksportēta klientiem visā pasaulē. Pie mums tiek nodarbināti 125 darbinieki, un esam pārliecināti, ka ražošanā sīkumi nemēdz būt.
Sertifikācija
Nepārtraukta pilnveidošanās
SMD Baltic nodrošina iekšējo procesu efektīvu funkcionēšanu atbilstoši kvalitātes vadības ISO 9001: 2015, vides pārvaldības ISO 14001: 2015 un darba aizsardzības ISO 45001: 2018 standartiem, kas ļauj kvalitatīvi īstenot visas Klienta un citu ieinteresēto pušu vēlmes un vajadzības.
Pieredze, nozares zināšanas un motivācija
Ar ko mēs atšķiramies
Tehnoloģijas un iekārtas
Balstoties uz radušos pieprasījumu, mums ir nokomplektēts tehniskais aprīkojums, kas ļauj kvalitatīvi atrisināt visas problēmas un ražot augstāko tehnoloģiju produktus mūsu ražotnē.
Komanda
Mūsu uzņēmuma darbinieki seko jauninājumiem elektronikas ražošanas jomā, regulāri apmeklē izstādes, meklējot jaunus risinājumus un iespējas. Mūsu komandā ir cilvēki, kurus aizrauj elektronikas ražošana. Darbinieku atbalstam ir izstrādāta motivācijas programma, rīkojam sporta pasākumus un korporatīvos pasākumus, kas palīdz veidot un stiprināt komandas garu. Darbinieki regulāri apmeklē apmācības un tiek sertificēti balstoties uz elektronikas ražošanas standartiem.
Atrašanās vieta
Ģeogrāfiski uzņēmums atrodas ļoti izdevīgā vietā – Latvijas otrajā lielākajā pilsētā (ES dalībvalsts).
Esat ieinteresēti? Sazinieties ar mums
Lai iegūtu informāciju par ražošanu, sadarbību un citiem jautājumiem, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu.